Normy budowlane,  Prawo w sektorze budowlanym

Tech-Max – spółka, jaka zbuduje drogi i budynki przemysłowe sprawnie i szybko

Takie inwestycje jak budowa dróg czy hal kojarzone są z sporymi przedsięwzięciami. Wykonywaniem podobnych projektów zajmują się także prywatni inwestorzy, jak Bogumił Wojciechowski. Firma Tech-Max, której jest właścicielem, wychodzi na rynek z ofertą usług w zakresie budowania i umacniania dróg oraz prac ziemnych, nie tylko w województwie podkarpackim, gdzie ma siedzibę.

na placu budowy

Autor: Sludge G
Źródło: http://www.flickr.com
Usługi, które Tech-Max poleca jako pierwsze to prace drogowe, skoncentrowane na budowie nowoczesnych odcinków dróg. Wykonawca zapewnia potrzebny sprzęt: rozsypywarki, równiarki oraz zagęszczarki płytowe a także dziewięć rodzajów materiałów, przeznaczonych do zmiękczenia, wzmacniania lub osuszania gruntu. Zwłaszcza prace nad zmianą twardości gruntu wymagają indywidualnego dobierania spoiw, zarówno pod kątem gruntu jak i do względów klientów.

(więcejna ten temat- wizytówka rokad wejdź)Firma umiejętnie łączy oba te kryteria, przez stawianie właściwych recept, które dają oczekiwane rezultaty. Nieprzypadkowo fundamentem działania firmy jest trafny dobór spoiw do … fundamentów dróg. To one stanowią później o jakości wykańczana i referencjach wykonawcy.

wylewanie fundamentów

Autor: Chris RubberDragon
Źródło: http://www.flickr.com
Firma działa również w zakresie podbudowy pod nawierzchnie brukowe. Poza tym, że wykonuje podbudowy, decyduje o stopniu proporcji zmieszania gruntu z odpowiednią ilością dobieranego spoiwa – a wszystko w zależności od oceny i recepty. Zależnie od kategorii ruchu (rodzaj ciągu) zamawiający proszą Tech Max o różne proporcje w warstwach ścieralnych i podbudowie.

To przyciągający oko post, jednak oprócz tego zobacz także inny pokrewny i równie nietuzinkowy materiał – my zalecamy to opracowanie (https://www.warynski.pl/).

Firma oferuje także wykonywanie innych prac związanych z pracami ziemnymi. Z pomocą zmechanizowanych narzędzi wsparcia Tech-Max wykona dla nas większe wykopy pod duże budynki oraz mniejsze na drogi i nasypy, na zlecenie zniweluje także profil terenu. Firma pogłębi rowy i wykopy już istniejące, wykona skarpowanie terenu, czy wyprofiluje nasyp.

Każdy z przejawów usług firmy, której przewodzi Bogumił Wojciechowski, jest profesjonalnie udokumentowany i parafowany referencjami. Na stronie firmy usługodawcy podejrzymy kompletną galerię prac, w których firma Tech-Max uczestniczyła. Oficjalnie firma chwali się wykonaniami dróg i hal przemysłowych. Zasięg działalności Tech-Max przekracza granice województwa, stąd zlecenie tej firmie prac kilkaset kilometrów dalej nie będzie stanowiło problemu.

Doczytaj: Bogumił Wojciechowski