Adwokat

8
Jul

Kiedy potrzebna jest pomoc prawnika?

adwokat
Autor: Gage Skidmore
Źródło: http://www.flickr.com
Dlaczego warto powierzyć radcy prawnemu poprowadzenie postępowania sądowego? Nie każda sprawa sądowa wymaga udziału prawnika w charakterze pełnomocnika. Jest kilka postępowań, które z uwagi na nieskomplikowany charakter nie wymagają jego uczestnictwa. Przynależy do nich dla przykładu sprawa o potwierdzenie nabycia spadku. Oczywiście od tej zasady bywają wyjątki. Adwokat jest nieodzowny w postępowaniach cywilnych (np. o alimenty), w sprawach rodzinnych, a z pewnością w gospodarczych.
27
Mar

Kiedy zwracać się o pomoc do kancelarii prawnej?

prawo
W życiu każdego z nas następują momenty w których jesteśmy zmuszeni zaczerpnąć pomocy prawnej. Niestety, prawo dla szarych ludzi tworzy skrajnie niezrozumiałą zagadkę, z którą niełatwo sobie poradzić.
26
Mar

Wiemy sporo o adwokatach, ale o nich nie

paragraf
Autor: Karolina van Schrojenstein Lantman - Orlinska
Źródło: http://www.flickr.com
Głównie w kontekście rozpraw, sal sądowych oraz rozwiązywania kwestii prawnych rozmyślamy o adwokatach i prawnikach, a co się z tym wiąże, większość obywateli właśnie do nich się kieruje w pierwszej kolejności. A przecież są jeszcze takie osoby jak radcy prawni, co prawda posiadają oni uboższe upoważnienia aniżeli adwokat, lecz prawda także jest taka, iż nie w każdej rozprawie warto natychmiast sięgać po ten największy kaliber. Prawda jest taka, iż taki radca także może nam skutecznie dopomóc, a jednocześnie jego zapłata jest troszeczkę bardziej odpowiednia.
21
Mar

Najlepsi prawnicy

budynek prawny
Autor: James Palinsad
Źródło: http://www.flickr.com
Ten człowiek, który uważa, że rozwód jest wyłączną opcją pewnie ma rację - cóż, może jest inaczej, a więc związek jest do odratowania, ale w zasadzie w tym artykule nie ma większego sensu dyskutować na temat słuszności rozwodu. Pomyślmy co robić, aby przynajmniej cała sprawa rozwodowa trwała jak najkrócej, a na dodatek nie sprawiała żadnej ze stron wielu stresów, dyskomfortu, etc.
2
Jan

Czy adwokat to profesja z przyszłością?

grupa prawników
Autor: Steven Vance
Źródło: http://www.flickr.com
Niekiedy życie pisze nam zaskakujące scenariusze. Nie zawsze możemy założyć, co przyniesie nam przyszłość. Oprócz tego, często musimy podejmować niepewne decyzje, tak w życiu osobistym, jak i w pracy. Nawet jeśli robimy wszystko, by się jakoś ochronić przed rezultatami, nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich wypadków. Stąd też czasami potrzebujemy profesjonalnej pomocy prawniczej.
29
Oct

Doskonały poziom, jaki gwarantuje wrocławska kancelaria prawna

Biznesmen
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Znakomite możliwości, jakie zaproponować może już dziś kancelaria z Wrocławia, docenione oraz dostrzeżone zostały już przez wielu. Biorąc pod uwagę eksperta takiego jak adwokat Wrocław daje doskonałe pole działania w całym województwie. Idealne dopasowanie do wymogów poszczególnych klientów bierze się szczególnie z tego, że całkowite przeanalizowane są ich wymogi i warunki, jakie muszą spełniać. Dzięki sporemu doświadczeniu wrocławskich adwokatów osiągamy najlepsze wyniki na rynku.
Syndicate content