Adwokat

8
Jul

Kiedy potrzebna jest pomoc prawnika?

adwokat
Autor: Gage Skidmore
Źródło: http://www.flickr.com
Dlaczego warto powierzyć radcy prawnemu poprowadzenie postępowania sądowego? Nie każda sprawa sądowa wymaga uczestniczenia radcy prawnego w charakterze reprezentanta. Jest kilka postępowań, które to z uwagi na nieskomplikowany charakter nie wymagają jego udziału. Przynależy do nich np. postępowanie o potwierdzenie nabycia spadku. Rzecz jasna od tej reguły bywają wyjątki. Adwokat jest konieczny w postępowaniach cywilnych (np. o alimenty), w postępowaniach rodzinnych, a na pewno w gospodarczych.
27
Mar

Kiedy zwracać się o pomoc do kancelarii prawnej?

prawo
Prędzej czy później, w naszym życiu zdarzają się sytuacje w których jesteśmy zmuszeni skorzystać z pomocy prawnej. Niestety, prawo dla zwykłych ludzi uchodzi za skrajnie trudną zagadkę, z którą niełatwo sobie dać radę.
26
Mar

Wiemy sporo o adwokatach, ale o nich nie

paragraf
Autor: Karolina van Schrojenstein Lantman - Orlinska
Źródło: http://www.flickr.com
Głównie w kontekście rozpraw, sal sądowych oraz rozwiązywania kwestii prawnych rozmyślamy o adwokatach i prawnikach, a co się z tym wiąże, większość obywateli właśnie do nich się kieruje w pierwszej kolejności. A przecież są jeszcze takie osoby jak radcy prawni, co prawda posiadają oni uboższe upoważnienia aniżeli adwokat, lecz prawda także jest taka, iż nie w każdej rozprawie warto natychmiast sięgać po ten największy kaliber. Prawda jest taka, iż taki radca także może nam skutecznie dopomóc, a jednocześnie jego zapłata jest troszeczkę bardziej odpowiednia.
21
Mar

Najlepsi prawnicy

budynek prawny
Autor: James Palinsad
Źródło: http://www.flickr.com
Ten człowiek, który uważa, że rozwód jest najodpowiedniejszą opcją pewnie ma świętą rację - no cóż, może jest zgoła inaczej, czyli małżeństwo jest do odratowania, ale generalnie w akurat owym artykule nie ma większego sensu debatować odnośnie słuszności brania rozwodu. Zastanówmy się co zrobić, aby przynajmniej cała sprawa rozwodowa trwała jak najkrócej, a do tego nie sprawiała nikomu wielu stresów, dyskomfortu, itp.
2
Jan

Czy adwokat to profesja z przyszłością?

grupa prawników
Autor: Steven Vance
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami życie podrzuca nam nieoczekiwane sytuacje. Nie zawsze potrafimy przewidzieć, co podaruje nam przyszłość. Oprócz tego, często jesteśmy zmuszeni podejmować niepewne decyzje, tak w życiu osobistym, jak i w pracy. Nawet jeśli staramy się jakoś ustrzec przed rezultatami, nie możemy wywróżyć wszelkich sytuacji. Dlatego czasami potrzebujemy profesjonalnej pomocy prawniczej.
29
Oct

Doskonały poziom, jaki gwarantuje wrocławska kancelaria prawna

Biznesmen
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Znakomite możliwości, jakie zaoferować może już dziś kancelaria z Wrocławia, docenione oraz zauważone zostały już przez wielu. Jeżeli chodzi o specjalistę takiego jak adwokat Wrocław daje szerokie pole manewru w całym województwie. Perfekcyjne dopasowanie do wymagań poszczególnych klientów bierze się przede wszystkim z tego, że stuprocentowo przeanalizowane są ich potrzeby i warunki, jakie muszą spełniać. Dzięki niemałemu doświadczeniu wrocławskich adwokatów osiągamy najlepsze wyniki na rynku.
Syndicate content