• Nasze prawo

  Jakie procedury warto podjąć kiedy ma się do czynienia z nieuczciwą konkurencją

  Nieuczciwa konkurencja to zgodnie z ustawą gałąź prawa, które chroni interes przedsiębiorcy, a także klienta. Ustawa z 16 kwietnia 1993 r. określa prawne konsekwencje praktyk sprzecznych z literą prawa albo naruszającymi godność przedsiębiorców lub konsumentów. Do tego rodzaju przestępstw należy na przykład stosowanie cen dumpingowych produktów, podrabianie firmy, towaru, wprowadzanie w błąd w kwestii miejsca produkcji i zawartości towaru, a także fałszywa, wyraźnie myląca albo też obraźliwa reklama. Na szczęście w razie bycia poszkodowanym przez takiego typu zdarzenie, wysoce pomocne mogą się okazać kancelarie prawne.

 • Nasze prawo

  Kancelaria prawna może zaproponować obsługę prawną podmiotów na dobrym poziomie

  Nasza rola to obsługa prawna różnych podmiotów na znakomitym poziomie. Pragniemy podchodzić w indywidualny sposób do każdej sprawy, w czym pomaga nam spore doświadczenie w tej dziedzinie. Obsługa podmiotów oraz doradztwo prawne to bez wątpienia nasza specjalność. Naszym klientom chcemy oferować pomoc w każdym, nawet pozornie drobnym problemie. Dodatkowo zapewniamy pełną poufność, jeżeli chodzi o spotkania z nami, a także szybkie rozwiązywanie spraw.

 • Edukacja w Polsce i na świecie

  Współczesna matura

  W dzisiejszych czasach matura przebiega zgoła inaczej niż jeszcze kilkadziesiąt lat temu. Zmienił się zakres wiadomości, jakie do tego egzaminu powinno się umieć, jak również system nauczania do matury. Wynika to na przykład z reformy edukacji, która wprowadziła gimnazja, a przy tym skróciła czas nauki w liceum do trzech lat.