działalność

19
May

Import towarów musi być rzetelnie wykazany

import
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Na co powinniśmy okazać się być przygotowani zakładając firmę?
Gdy pragniemy uruchomić swoją działalność, to powinniśmy się na początku dowiedzieć jak największej ilości rzeczy, tak byśmy wiedzieli, czego powinniśmy się tu spodziewać.
11
Jun

Usługi księgowe najlepszą wsparciem dla firm oraz ludzi prowadzących własne przedsiębiorstwo

rachunki
Autor: kate hiscock
Źródło: http://www.flickr.com
Nie można wiedzieć wszystkiego, zatem jeżeli kierujesz własną działalnością gospodarczą, musisz zainwestować w profesjonalne usługi księgowe Kielce. Nie będziesz musiał niepokoić się o pieniądze, wystarczy, byś zajął się skutecznym zarządzaniem firmy, jakie zagwarantuje ci sukces na rynku pełnym konkurencji i umożliwi zdobyć wiernych klientów. W czym wobec tego pomoże nam dobre biuro rachunkowe?
15
Jul

O jakich aspektach pamiętać podpisując umowę na roboty budowlane?

na placu budowy
Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Podpisując umowę na roboty budowlane należy wiedzieć o najważniejszych założeniach prawnych, które staną się dla nas gwarancją zachowania bezpieczeństwa w sytuacji jakichkolwiek nieścisłości. Umowa na roboty budowlane musi zawierać w sobie paragrafy, bez których istnieje ryzyko utraty zainwestowanego majątku lub też dużych kar pieniężnych. Do najważniejszych elementów, jakie powinny się znaleźć w zapisie należy określenie rodzaju prawnego takiego dokumentu. Konieczne jest zapisanie w tym miejscu, że umowa odnosi się do konkretnego skutku prac budowlanych, a nie tylko do budowania ze starannością.
Syndicate content