działalność

19
May

Import towarów musi być rzetelnie wykazany

import
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Czy powiemy wszystko o posiadaniu przedsiębiorstwa?
Jeżeli pragniemy założyć własną firmę, to powinniśmy się na początku dowiedzieć jak największej ilości rzeczy, tak byśmy mieli świadomość, czego powinniśmy się tutaj spodziewać.
11
Jun

Usługi księgowe najlepszą wsparciem dla firm oraz ludzi prowadzących własne przedsiębiorstwo

rachunki
Autor: kate hiscock
Źródło: http://www.flickr.com
Nie można wiedzieć wszystkiego, więc jeśli prowadzisz swoją działalność gospodarczą, powinieneś zainwestować w rzetelne usługi księgowe Kielce. Nie będziesz zmuszony martwić się o finanse, wystarczy, abyś zajął się sprawnym zarządzaniem firmy, jakie zapewni ci sukces na rynku pełnym konkurencji oraz pozwoli zdobyć wiernych klientów. W czym w takim razie pomoże nam sprawdzone biuro rachunkowe?
15
Jul

O jakich aspektach pamiętać podpisując umowę na roboty budowlane?

na placu budowy
Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Podpisując umowę na roboty budowlane musimy pamiętać o najważniejszych aktach prawnych, które będą dla obu stron gwarancją poczucia pewności w wypadku jakichkolwiek nieścisłości. Umowa na roboty budowlane musi zawierać w sobie paragrafy, bez których może się pojawić niebezpieczeństwo dużych strat finansowych lub też dużych kar pieniężnych. Do najważniejszych części, które powinny się znaleźć w umowie należy określenie rodzaju prawnego takiego dokumentu. Istotne jest zapisanie w tym miejscu, że umowa odnosi się do jakiegoś efektu prac budowlanych, a nie tylko do starannego wykonywania prac.
Syndicate content