prawa

28
Nov

Ochrona idei

prawo
Autor: Troy David Johnston
Źródło: http://www.flickr.com
Kompozytorzy to nierzadko niezbyt doceniani ludzie, bez których wiele najlepszych hitów minionych dziesięcioleci nie mogłoby istnieć. Są osobami o kompleksowym wykształceniu muzycznym i dużej wiedzy na temat instrumentów muzycznych. Nierzadko są to również osoby biegłe w grze na wielu instrumentach. Wielu znanych muzyków i reżyserów używa instrumentów podczas pracy twórczej. Komponowanie nie opiera się wyłącznie na tworzeniu zapisów nutowych, kompozytor powinien posiadać umiejętności posługiwania się potrzebnymi narzędziami na takim poziomie, by być w stanie unaoczniać za pomocą tonacji utworu czy barwy instrumentu dany nastrój.
24
Sep

Profesjonalne biuro rachunkowe w Bielsku Białej.

Autor: Dziedzic
Przypuszczalnie każdy z nas był kiedyś w takiej sytuacji, że konieczna była pomoc specjalisty z dziedziny prawa. Usługi prawne Bielsko-Biała świadczone są przez solidnie prowadzone kancelarie, mogą zaoszczędzić nam mnóstwa problemów. Nie wszyscy przecież znamy się dostatecznie na szeroko pojmowanym prawie, które funkcjonuje w naszym kraju.
27
Jun

W jakiej sytuacji poszukać pomocy radcy prawnego?

E-biznes, internet
Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Prawo dotyczy wszystkich ludzi. Prawo jest niestety na tyle trudnym zbiorem zasad, że niemądrze jest oczekiwać, że każdy człowiek będzie pamiętał każdy paragraf, mimo że, przynajmniej w teorii, powinien. Szczęśliwie nie jesteśmy skazani na śledzenie przepisów wśród setek ksiąg i paragrafów.
Syndicate content