prawa

28
Nov

Ochrona idei

prawo
Autor: Troy David Johnston
Źródło: http://www.flickr.com
Kompozytorzy to często bardzo niedoceniani ludzie, bez których dużo niezapomnianych przebojów minionych lat nie mogłoby istnieć. Są to osoby o wszechstronnym wykształceniu muzycznym i dużej wiedzy z zakresu instrumentoznawstwa. Nierzadko są to także muzycy biegli w grze na kilku instrumentach. Duża liczba popularnych muzyków i reżyserów korzysta z ich pomocy w czasie tworzenia. Komponowanie nie polega jedynie na zapisywaniu nut, twórca powinien potrafić posługiwać się aparatem muzycznym w takim stopniu, by być w stanie obrazować za pomocą tonacji utworu czy barwy instrumentu dany nastrój.
24
Sep

Profesjonalne biuro rachunkowe w Bielsku Białej.

Autor: Dziedzic
Przypuszczalnie każdy z nas był kiedyś w takiej sytuacji, że konieczna była pomoc specjalisty z dziedziny prawa. Usługi prawne Bielsko-Biała świadczone są przez solidnie prowadzone kancelarie, mogą zaoszczędzić nam mnóstwa problemów. Nie wszyscy przecież znamy się dostatecznie na szeroko pojmowanym prawie, które funkcjonuje w naszym kraju.
27
Jun

W jakiej sytuacji poszukać pomocy radcy prawnego?

E-biznes, internet
Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Prawo dotyczy wszystkich ludzi. Prawo jest niestety na tyle trudnym zbiorem zasad, że niemądrze jest oczekiwać, że każdy człowiek będzie pamiętał każdy paragraf, mimo że, przynajmniej w teorii, powinien. Szczęśliwie nie jesteśmy skazani na śledzenie przepisów wśród setek ksiąg i paragrafów.
Syndicate content