firma

30
Dec

Ograniczenia prawa własności

działka
Autor: Eric Rayner
Źródło: http://www.flickr.com
Właściciel parceli z zasady może korzystać z niej bez ograniczeń. Może zatem na swojej parceli wybudować budynek, prowadzić działalność gospodarczą lub inną - pod warunkiem spełnienia warunków zapisanych przykładowo w ustawie Prawo budowlane. Kwestia niby jest nieskomplikowana. Niestety życie jest czasami przewrotne, i potrafi powikłać nawet najbardziej proste rzeczy.
5
Feb

Hot Wheels przebojem na rynku nie od dziś

hot wheels
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku zauważyć daje się coraz lepsza jakość dostępnych do kupienia zabawek. Producenci ciągle prześcigają się w stosowaniu jeszcze bardziej ulepszonych technik tworzenia zabawek, lecz na prowadzeniu niezmiennie znajduje się marka Hot Wheels. Amerykańska marka tworząca zabawki na najwyższym poziomie została założona w latach 70. w Ameryce, a do dzisiaj swą działalność z sukcesami kontynuuje też w wielu krajach europejskich.
8
Jul

Po co nam przepisy budowlane

Prawo
Autor: controlarms
Źródło: www.flickr.com
Każdy człowiek na pewnym etapie życia wysnuwa wniosek, że dobrze byłoby mieć własne mieszkanie a może nawet dom. Po podjęciu tej decyzji zaczynamy zawiły proces kupowania lub stawiania domu. Mnóstwo ludzi obecnie decyduje się na kupienie mieszkania od dewelopera. W każdej z tych sytuacji warto zapoznać się z przepisami, jakie obowiązują w tej dziedzinie.
Tags:
Syndicate content