firma

30
Dec

Ograniczenia prawa własności

działka
Autor: Eric Rayner
Źródło: http://www.flickr.com
Właściciel parceli co do zasady może korzystać z niej bez ograniczeń. Może więc na swojej działce postawić budynek, prowadzić działalność gospodarczą czy inną - pod warunkiem spełnienia warunków zapisanych między innymi w ustawie o prawie budowlanym. Rzecz niby jest nieskomplikowana. Niestety życie bywa przewrotne, i potrafi skomplikować nawet najbardziej łatwe sprawy.
5
Feb

Hot Wheels przebojem na rynku nie od dziś

hot wheels
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku zauważyć daje się coraz lepsza jakość dostępnych do kupienia zabawek. Producenci ciągle prześcigają się w stosowaniu jeszcze bardziej ulepszonych technik tworzenia zabawek, lecz na prowadzeniu niezmiennie znajduje się marka Hot Wheels. Amerykańska marka tworząca zabawki na najwyższym poziomie została założona w latach 70. w Ameryce, a do dzisiaj swą działalność z sukcesami kontynuuje też w wielu krajach europejskich.
8
Jul

Po co nam przepisy budowlane

Prawo
Autor: controlarms
Źródło: www.flickr.com
Każdy z nas na pewnym etapie życia dochodzi do wniosku, że chciałby posiadać swoje mieszkanie a może i dom. Po podjęciu tej decyzji zaczyna się skomplikowany proces nabywania lub stawiania domu. Sporo ludzi ostatnio decyduje się na kupno mieszkania od dewelopera. Niezależnie od tego, w której sytuacji jesteśmy należy zapoznać się z przepisami, które regulują tę dziedzinę.
Tags:
Syndicate content