firma

30
Dec

Ograniczenia prawa własności

działka
Autor: Eric Rayner
Źródło: http://www.flickr.com
Właściciel parceli co do zasady może korzystać z niej bez ograniczeń. Może więc na swojej działce postawić budynek, prowadzić działalność gospodarczą czy inną - pod warunkiem spełnienia warunków zapisanych między innymi w ustawie o prawie budowlanym. Rzecz niby jest nieskomplikowana. Niestety życie bywa przewrotne, i potrafi skomplikować nawet najbardziej łatwe sprawy.
5
Feb

Hot Wheels przebojem na rynku nie od dziś

hot wheels
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku zauważyć daje się coraz lepsza jakość dostępnych do kupienia zabawek. Producenci ciągle prześcigają się w stosowaniu jeszcze bardziej ulepszonych technik tworzenia zabawek, lecz na prowadzeniu niezmiennie znajduje się marka Hot Wheels. Amerykańska marka tworząca zabawki na najwyższym poziomie została założona w latach 70. w Ameryce, a do dzisiaj swą działalność z sukcesami kontynuuje też w wielu krajach europejskich.
8
Jul

Po co nam przepisy budowlane

Prawo
Autor: controlarms
Źródło: www.flickr.com
Każdy z nas prędzej czy później dochodzi do wniosku, że chciałby posiadać własne mieszkanie albo dom. Po podjęciu tej decyzji zaczyna się cały proces kupowania lub budowania domu. Wielu ludzi ostatnio decyduje się na kupno domu od dewelopera. Niezależnie od tego czy kupujemy czy budujemy dom trzeba zapoznać się z przepisami, które regulują tę działkę.
Tags:
Syndicate content