giełda

17
Mar

Jak odzyskać pieniądze od zadłużonej osoby

pieniądze od ręki
Autor: Maik Meid
Źródło: http://www.flickr.com
W trakcie obecnego kryzysu finansowego ciężko zdecydować się, jak najskuteczniej zabezpieczyć własną przyszłość w przypadku, gdy pojawiają się problemy związane z niespłaceniem długu przez drugą osobę. Bywa, że długotrwałe oczekiwanie na spłatę należności nie będzie dziś najkorzystniejszą opcją. Co zrobić, żeby odzyskać oszczędności i mieć zagwarantowaną bezpieczną przyszłość?
14
Mar

Zasady odzyskiwania długów od osób prywatnych

skup długów od osób fizycznych
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Podczas teraźniejszego kryzysu finansowego ciężko podjąć dezycję, jak najskuteczniej zabezpieczyć swoją przyszłość w sytuacji, gdy pojawiają się problemy związane z niespłacaniem długu przez drugą osobę. Bywa, że długotrwałe oczekiwanie na spłatę należności nie wydaje się najkorzystniejszą opcją. Co zrobić, aby odzyskać pieniądze i mieć zagwarantowaną bezpieczną przyszłość?
Tags:
8
Jan

Giełda długów – wierzytelności na sprzedaż

Kredyty i pożyczki
Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
Podczas teraźniejszego kryzysu finansowego ciężko zdecydować się, jak najlepiej zabezpieczyć własną przyszłość w sytuacji, gdy pojawiają się problemy związane z niespłaceniem długów przez drugą osobę. Czasami długotrwałe oczekiwanie na spłatę długu nie będzie dziś najbardziej trafioną możliwością. Co zrobić, żeby odzyskać pieniądze i mieć zagwarantowaną bezpieczną przyszłość?
Syndicate content