firmy

8
Jan

Tech-Max – spółka, jaka zbuduje drogi i hale przemysłowe sprawnie i szybko

Budowy dróg i hal przemysłowych utożsamiane są z pokaźnymi przedsięwzięciami. Wykonywaniem takich projektów zajmują się także prywatne osoby, jak Bogumił Wojciechowski. Jego firma Tech-Max, której jest właścicielem, oferuje szeroką gamę usług w zakresie budowania i umacniania dróg oraz prac ziemnych, nie tylko w województwie podkarpackim, gdzie ma siedzibę.
15
May

Biuro księgowe w Karkowie

księgowość
Autor: Alan Cleaver
Źródło: http://www.flickr.com
Prowadzenie swojej firmy wiąże się z dużą ilością formalności względem urzędu skarbowego i zusu. Jeśli nawet ktoś prowadzi jednoosobową działalność, to raz na kwartał należy obliczyć wszystkie podatki, oraz raz w miesiącu płacić składki na ZUS.
21
Mar

Jak wybrać doradztwo prawne

Paragraf
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Trudności prawne nękają dużo osób. Sporo z nich da się jednak rozwiązać z pomocą prawnika, wpisując chociażby doradztwo prawne Wrocław. Jak jednak wybierać zaufanego prawnika, spośród całej masy różnych biur i kancelarii? Dobrze będzie przyjrzeć się takowej kwestii bliżej, co znacznie ułatwi wybór najsprawniejszej firmy świadczonej konkretnej usługi i pomoże zaoszczędzić nieco cennego czasu. Dobrze zawsze o takie rzeczy popytać znajomych i przyjaciół. Szeroko rekomendowane czy też komentowane oferty kancelarii prawnych da się również napotkać w prasie specjalistycznej poświęconej zagadnieniom z prawa czy propozycjach reklamowych sporych ,a także cenionych na całym świecie firm prawniczych.
25
Nov

Usługi prawnika – do czego są potrzebne

prawo
Źródło: www.morguefile.com
Z miejsca warto dać odpowiedź na pytanie postawione w tytule – tak, taki zawodowiec jest przydatny w każdym przedsiębiorstwie. Jego zatrudnienie to kolejny wydatek, znaczny zresztą, który obciąża budżet, jednak są to dobrze wydane złotówki. Dlatego tak się dzieje?
4
Oct

Prawo autorskie

kodeks
Autor: photologue_np
Źródło: http://www.flickr.com
Rejestracja firmy i zarządzanie nią wymaga zaangażowania i oddania. Obejmuje szereg zadań, które powinno się wzdożyć, aby organizacja dobrze funkcjonowała. Firmy, prowadzące działalność wymagają pomocy wykwalifikowanych prawników, aby zapewnić prawidłowy przebieg wszystkich procedur prawnych.
27
Jun

W jakiej sytuacji poszukać pomocy radcy prawnego?

E-biznes, internet
Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Prawo dotyczy wszystkich ludzi. Przepisy są jednak dostatecznie złożonym zbiorem zasad, że nieroztropnym jest oczekiwać, że każdy obywatel będzie znał każdy przepis, chociaż, przynajmniej teoretycznie, ma taki obowiązek. Na szczęście nie musimy być skazani na ślęczenie pośród dziesiątków tomów i przepisów.
Syndicate content